17 Ocak 2013 Perşembe

Son yapılan seçim anketi Ocak 2013

Yerel seçimlere az bir süre kala anket şirketleri araştırmalarını sıklaştırmaya başladı. Son olarak Gezici Araştırma Şirketi'nin yapmış olduğu kamuoyu yoklamasında çaprpıcı veriler ortaya çıktı. Son anketlerde düşüşe geçtiği gözlenen Ak Parti'nin oylarının %45'lere indiği belirtiliyor. En büyük sıçramayı yapan parti ise MHP oldu. CHP'de ise az da olsa bir yükselme söz konusu. İşte Gezici Araştırma Şirketi'nin 2013 yılı ocak ayı itibariyle yaptığı seçim anketi. 

Ülkenin 7 ayrı bölgesinde toplamda 6860 kişiyle gerçekleştirilen ankette, 

Ak Parti : %45,7
CHP: 27.21
MHP: 17.9

Ankette yerel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz sorusuna ise katılımcılar şöyle dedi:

AK Parti: 39.8
CHP: 29.5
MHP: 18.4 

24 yorum:

 1. İsteyen istediğini söylesin. bu satılmışların yaptığı anketlere millet cevabı sandıkta verecek . Ak Parti yüne tek başına iktidar olacak Allah'ın izniyle

  YanıtlaSil
 2. it apo köpeginin usagi olan tayyip vatan hainidir, sehitler bosunami öldü. sehitlere kelle diyerek bir de sehitlerle alay etti, türk halkini katletmek ve vatansiz birakmak icin apo köpegiyle anlasti, halen daha akp'ye oy verenler var. cünkü onlar da vatan haini ve ve köpek apo'nun ortagidir ve apo gibi katildirler.

  YanıtlaSil
 3. Akp ve oy verenleri sayesinde anladim ki Allah denen birsey yoktur. Allah adını öyle çok kendi pis işlerinde kullandılar ki Akp ve oy verenler, Allah diye birşeyin olmadığına artık iyice emin olduk sayelerinde. Eğer Allah diye birşey varsa Türk halkını haritadan silmek için AKP ve yandaşlarını yaratmazdı. Allah yoktur ama vatan hainleri diye birşey vardır. Onlar da AKP ve yandaşlarıdır. Tarih bu utancı seçimlerde silecektir ve AKP yarattıkları Allah masalıyla birlikte tarihten yok olacaktır.

  YanıtlaSil
 4. hesabı sormaya hak ve eşitlik partisi(hepar)osman pamukoğlu geliyor.idam yetkisi terör örgütü kuran ve yönetenler için mahkemelere geri verilecek.

  YanıtlaSil
 5. Akp ve oy verenleri sayesinde anladim ki Allah denen birsey yoktur. Allah adını öyle çok kendi pis işlerinde kullandılar ki Akp ve oy verenler, Allah diye birşeyin olmadığına artık iyice emin olduk sayelerinde. Eğer Allah diye birşey varsa Türk halkını haritadan silmek için AKP ve yandaşlarını yaratmazdı. Allah yoktur ama vatan hainleri diye birşey vardır. Onlar da AKP ve yandaşlarıdır. Tarih bu utancı seçimlerde silecektir ve AKP yarattıkları Allah masalıyla birlikte tarihten yok olacaktır. Oyumuz MHP'ye.

  YanıtlaSil
 6. Yahudi Tayyip Türkiye'yi böyle sattı. Aşağıdakı linki google'da gir ve izle.
  http://www.youtube.com/watch?v=fDEwTtwz1HA

  YanıtlaSil
 7. Bakın Türkleri nasıl katletmeye yemin etmiş Tayyip.
  http://www.youtube.com/watch?v=Lrk6smGrDzM

  YanıtlaSil
 8. CHP iyice manyaklaştı ve Türk anayasasının ilk üç değiştirilemez maddesini değiştirmek içi AKP ile ortaklık yapacağını ve Türk Milletini kürtlerle bir olup katledeceğini açıkladı. MHP Türk varlığını ve egemenliğini savunan ve Türk Milletinin ve Devletinin sonsuza dek bölünemez ve ortadan kaldırılamaz ve dokunulamaz tek millet olduğunu savunan tek partidir. MHP iktidara, Akp ve Chp zindana. Aponun kucağına oturan AKP ve CHP için yüce divan. Hak yerini bulacak. Apo ve kucağına oturmaya bayılanlar için İdam geri getirilecek.

  YanıtlaSil
 9. Muharrem ince tayyip'i yerden yere vurdu, Tayyip korktu kacti.Alttaki baglantiyi google'da gir izle.
  http://www.youtube.com/watch?v=lJpDQYdGRRE

  YanıtlaSil
 10. Ey Türk Milleti, baldıran zehirinini içerim diyen birinin 2000 korumayla gezmesi ne kadar saçmaysa, sizi her seferinde yalanlarıyla kandırıp oyunuzu alması ve sizi kerizoğlu keriz yerine koyması da o kadar saçmadır. Bunu idrak edemeyen üoyle çok insan olduğu da Akp'ye verilen oylardan belli. Milleti, yani hepimizi korumaya çabalamayan polis sadece tayyipin uşağı haline getirilmiştir. vatan haini tayyip ve uşaklaştırdığı polisler tarafından vatandaşa dayak, biber gazı, açlık, safalet, işsizlik, cezaevleri uygun görülmüştür. Akp,ye daha oy verirsen şehitlere pişmiş kelle demeye devam edecek bu tayyip. Aklını başına topla Ey Türk Milleti. Açlıktan feryat eden çiftçilere ''senin ben ananı avradını'' demeye devam edecek bu tayyip. Evini deprem var deyip senin elinden alacak ve zengin arap prenslerine satacak bu tayyip. Tayyip allah bir dese inanmayın, onun allah dediği şey para ve pkk. Türk Milletinin inandığı gerçek Allah Türk Milletinin yardımcısı olsun ve bu tayyipin ve AKPnin Türkiye üzerindeki zehirli planları ve kara büyüsü bozulsun. MHP'de birleşelim ve tayyipi can dostu aponun yannına zindana hep birlikte gönderelim.

  YanıtlaSil
 11. Tayyip kul hakkını hem susuz götürür hemde bismillahsız götürür. Rakı müptelası Tayyip rakı icenlere de ''Sizin ananızı avradınızı'' diyecekken halkın kızdığını görünce ''mağdurum ben ühü ühü, apo amca ile kan kardeş olduk Türk milletinin canına okuyacağız, Türkleri yok edeceğiz'' manasında baktı ve tek allah var o da PKK manasında dilek tuttu.

  YanıtlaSil
 12. Ey Türk Milleti, sizi köle gibi çalıştırıyorlar ve karşilığında 750 tl asgari ücret verip dolandırıyorlar, yetmedi bir paket makarnaya muhtaç edip bıraz kömürle oylarınızı alıp sizi keriz yerine koyup sömürmeye devam ediyorlar. Avrupada kendi insanı olsun veye orada yaşayan yabancı olsun insana insan değeri veriyorlar ve adam gibi de maaş veriyorlar, işini kaybetsen bile sana insan gibi işsizlik parası veriyorlar. Türkiye'deki gibi dilenciye para verir gibi değil yani. Siz Türkiye'de nefes alsanız dahi vergi alıyorlar ama karşilığında size açlık sefalet, güvencesiz hayat, biber gazı, cezaevleri, polis şiddeti, yalan vaatler ve daha bir sürü eziyetler layık görülmekte ve sizler de bunları gözi kapalı kabul etmektesiniz. Bu mu Türk milletinin layık olduğu en yüksek mertebe. Bunları yaşamak için mi Anadolu'yu fethettik? Yoksa bir paket makarna ve biraz kömür için geleceğimizi, millet onurumuzu satmak için mi yaşamaya devam ediyoruz? Avrupa'da asgari ücret en az 6000 (Evet altıbin lira) iken Türkiye'de 750 lira. Yani bu rakam hepimizi nasıl da keriz yerine koyuyorlar, apaçık bir resmidir. Orası Avrupa demeyin. Orası Avrupa ve bu demek ki Avrupadakilerin insan gibi değer görme ve insan gibi maaş alma hakkı var da sanki senin yok mu? Türk insani keriz yerine konulamaz ve 750 lira ile köleliğe layık görülemez, ve bu gidişe dur deme zamanı yaklaşıyor ve seçimlerde Türk Milletinin çoğunluk oylarıyla AKP'nin Türk insanini köle haline getirdiği düzen kalkacak ve Türk Milleti'ne layık olduğu değer ve hak ettiği maaş verilecek ve Avrupalılardan daha az seviyede bir hayat yaşatılmayacaktır. MHP Türk Milletinin oylarıyla iktidara geldiğinde zindandaki Apo asılacaktır ve tayyip zindana atılacaktır. Bir paket makarna için Apo'nun boynuna yağlı uganın geçirilişini ve asılmasını canlı olarak TV'deb naklen yayında seyretme fırsatını kaçırma. Biraz kömür için güzel bir gelecek elde etme fırsatını heba etme. MHP'nin iktidardaki ilk işi Türkiye'deki yaşam standartlarını yükseltmek ve çalişanına adam gibi maaş vermek ve de işsizlere de adam gibi işsizlik güvencesi vermektir. Avrupa'da insanlar nasıl insanca yaşıyor ve insanca değer veriliyorsa, aynısı Türk Milletine uygulanacaktır. Tokatını Akp'ye bu seçimlerde at, yağlı urganı Apo'nun boynuna bu seçimlerde tak, Şehitlerimizin kanını yerde bırakma, Şehitlerimizin kanını AKP'ye ve tayyipe ezdirme ve ortağı pkkya ezdirme.

  YanıtlaSil
 13. Hiç ummadıkları bir zamanda hic ummadıkları bir yerden darbeyi yiyecekler ve tarihin karanlık sayfalarında hakettıklerı yeri alıp geleceğin nesillerine ders kitaplarında okutulacaklar bundan zerre kadar dahi kuşkum yoktur....

  YanıtlaSil
 14. Televizyonların yönettiği kafa ile övünmeyin.Kendi aklınızla övünün.Akp Tv partisi,halkın değil.

  YanıtlaSil
 15. dört eli silahlı katillerle pazarlık ediyorsun akp bu ülkeye ihanet ediyorsunuz asalası mosadı cia ve diger türk düşmanları dahil işbirligi yapıp türkiyeyi bölmeye çalıştılar başaramadılar bu şu anda akp eliyle yapıyor koskoca türk ordusu serbet bırakın kökünden çözsün 35 kaçakçı öldü kimin adamlarıydı madem kaçak serbet istayan gidsin pkk mal alsın satsın barzanileri 1,adam yaptın generalleri içeri atıp orduyu kendi yanına aldın yazıklar olsun

  YanıtlaSil
 16. Hayır bu benim milletim olamaz.Benim milletim 30 yıllık sayısız insanın katilini barış elçisi olarak göremez.Lütfen kendinize gelin artık.Nedir bu en küçük muhalif bir sese 'senin inadına yine akp ye oy vericem 'anlayışı.Bu vatan sizin inadınınzdan daha mı az değerli.Hayır bu siz olamazsınız.Lütfen izlediğiniz okuduğunuz gördüğünüz her şeyi yorumlayın.Beni sadece bu toprakları seven biri olarak görün ve biraz olsun kulak verin.Çünkü siz de bu toprakları seviyorsunuz.Lütfen artık biraz görün.Eğer şimdi görmezsiniz sevebileceğimiz bir toprağımız bile olamayacak ve çook geçmiş olacak.

  YanıtlaSil
 17. Suçlu aranıyorsa Tayyip değil, ona oy veren vatan hainleridir. Bu millet asla adam olmaz.

  YanıtlaSil
 18. Bundan sonra tüm seçim siteleri MHP sitesi. Çünkü MHP yükselişte ve daha da yükseliyor. Zavallı Akp'liler ise o siteleri MHP'nin yaptırdığı siteler zannedecek kadar cahil. Akp'liler unutmasın ki seçimlerden sonra MHP iktidar olduğunda AKP'den her aldığı nefesin hesabı sorulacaktır ve PKK ve AKP için idam geri getirilecektir.

  YanıtlaSil
 19. Allahın izniyle MHP gümbür gümbür geliyor

  YanıtlaSil
 20. secimler adil yapilsa AKP en cok %20 oy alir.

  YanıtlaSil
 21. ULAN GAHBELER. ULAN SOYSUZLAR. ULAN MENFAATÇİLER.İZMİRDEKİ UYANIŞIA BU KADAR DUYARSIZ KALINIRMI, AKP ŞAKŞAKÇI MEDYA YALAKALARI,YÜZBİNLER MEYDANI DOLDURMŞ AMA BİZİM MEDYA ABD BAKANI KERİZİN PEŞİNDE. AMA DUR O GÜN DE GELECEK VE O ZAMAN BU YALAKALARI GÖRECEĞİZ,BAKALIM NE DİYECEKLER. MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR ARKADAŞLAR.MUTLU SONA AZ KALDI, İZMİR MİTİTNGİ AKP NİN BİTTİĞİNİN RESMİDİR.

  YanıtlaSil
 22. yalan anketlerle beyın yıkmayaın zaten yeterı kadar beynı yıkanmıs var ortada allahın salakları ya hala akp dıyen zıhnıyete neden dıye sorsam cevap bıle veremeycek cıkarcı serefsızler

  YanıtlaSil
 23. Sayın Dinsiz Atsız veya atlı mı atsız mı olduğu belli olmayan zevat. MHP'liyim diyorsun ama ben senin MHP'li değil de ladini olduğunu düşünüyorum. Yoksa yanlışmı düşünüyorum. Hiçbir MHP'li böyle konuşmaz ve yazmaz. Ne demek ALLAH masalı (sümme haşa) falan filan. Maksadın ne muradın ne senin. 12 Eylül öncesinde toprağa düşen arkadaşlarımız ALLAH için, KURAN için, BAYRAK için, Kara Totrağa Düşmedilermi de sen çıkmış dangalak dangalak yok hayal yok masal zırvalıyorsun. Unutma ki MHP'nin Savunduğu değer'dir ALLAH(CC).

  YanıtlaSil
 24. http://www.haberinbizden.com/anketler.html
  sitesinde kullanılan oy sayısı 130 bine ulaştı.
  Ben bu sitenin taraflı olduğunu düşünüyorum 6 bin kişiyle yapılan anket anket değildir siz onu külahıma anlatın.

  YanıtlaSil