12 Mart 2013 Salı

Adıyaman Yerel Seçim Anketi

Adıyaman genel seçimleri sonuçlarına şöyle bir baktığımızda Adalet ve Kalkınma Partisi' nin en önemli kalelerinden biri olduğunu görebiliyoruz. Şehrin en önemli 10 ilçesinden de hemen hemen aynı oranda oylar 2012 genel seçimlerine yansıdı. AKP genel seçimlerde toplamda 1555 sandıktan %67 gibi ciddi oranlarda oy almıştır.


adıyaman yerel seçim anketi
2009 yılında gerçekleşen Adıyaman yerel seçimlerinde ise 383 sandık açıldı. Muhalefet partilerden biri olan CHP için  %13,4 oy gelirken, %49,3 AKP bir oranla ipi göğüsleyen parti olmuştur. M. Necip Büyükaslan' ı belediye başkanlığı koltuğunda hala hizmet vermeye devam etmektedir.2014 yerel seçimlerin de neler olacağı bilinmezken Adıyaman halkının bu konu hakkında fikirlerini merak ediyoruz. Verilen hizmetten memnun musunuz? Şehrinizdeki belediye tam anlamıyla çalışıyor, Adıyaman' ın sorunlarıyla ilgileniyor mu?

Bu platformdan düşüncelerinizi özgürce yazabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Ben hiç memnun değilim ...Sayın başbakanımız adıyamanımızı biraz boşladı son yıllarda...Bu yüzden önümüzdeki seçimde allah kısmet ederse BDP ye vermeyi düşünüyoruz...Saygılar 02 ..

    YanıtlaSil
  2. İnsallah Allah kismet edemez

    YanıtlaSil
  3. hiç bir belediye başkanı 2 dönemden daha fazla başkanlık yapmamalı. necip bey yeter artık. zaten hizmet yapmıyorsunuz bırakın da genç dinamik biri gelsin

    YanıtlaSil